Proteza dentara

Implantologie

Postata de eugenia43118743 cu 12 ani in urma.

buna ziua,
nu stiu unde sa ma adresez pentru problema mea si de aceea apelez la amabilitatea dv. Am 60 ani si de la 20 am avut proteza dentara totala. Ma dispera faptul ca gingiile s-au "''topit"'' incit proteza, desi a fost bine executata, nu mai are pe ce sa se aseze. A ramas ca un firicel subtire. Exista vreo metoda de reconstructie si ce implica? daca da unde trebuie sa ma adresez si la cine ?.....
Va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

andrei

acum 12 ani

incercati sa adresati intrebarea si pe site-ul clinicii Imperial Dent, va vor raspunde si daca nu le sunteti pacienta. http://www.imperialdent.ro/