mi-a cazut bontul de vindecare al implantului, este normal?

Implantologie Stomatologie

Postata de MembruMobileApp1481282744 cu 7 ani in urma.

dupa vreo 7-8 zile mi-a cazut bontul de vindecare al implantului, este normal ?

Raspunsuri (1)

Valen_tina

acum 5 ani

Am mai auzit astfel de povesti, dar sa stiti ca si eu mi-am pus implant dentar si nu am avut probleme. Eu cred ca nu este normal asa ceva, daca lucrarea este de calitate si la fel si tratamentul medicului. Va recomand sa cautati calitatea inainte de toate, eu asa am facut, de aceea am exclus cliniciile care mi-au facut probleme la nivelul danturii, iar in final am ales sa merg numai la clinica andra smile pentru ca la ei primeaza calitatea si au si preturi ok.