implant genunchi

Implantologie

Postata de purdel tina cu 13 ani in urma.

din ce fel de material este genunchiul artificial??si despre recuperare daca mai puteti sa imi spuneti ceva

Raspunsuri (3)

Dr. Nicoleta Grosu

acum 13 ani

Postati la locul potrivit (ortopedie) ca sa primiti un raspuns.
Aici e loc de discutii despre implanturi dentare.

aneta

acum 13 ani

ce parere aveti despre proteze scheletate,sunt usor de suportatsi sunt rezistente?

Dr. Nicoleta Grosu

acum 13 ani

Da, sint rezistente.
In ce priveste adaptarea pacientului cu ele, nu exista raspuns standard. Fiecare pacient are ritmul lui de adaptare.