Implant dentar

Implantologie

Postata de carmenflorea cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
in urma cu 2 saptamani am avut o interventie de sinus lift cu aditie de os urmata de 2 implate dentare.Intrebarea mea este dupa cat timp pot relua antrenamentele de aerobic.
Multumesc!

Raspunsuri (1)

costin

acum 12 ani

Ar trebui ca intr-o saptamana sa poti. Intreaba mai bine aici, ca iti raspund chiar daca nu esti pacientul lor" www.imperialdent.ro