Sunt infectat cu HPV dacă soția are cancer de col uterin dependent de acest virus?

HPV

Postata de CostelG cu un an in urma.

Soția are cancer de col uterin dependent de HPV și am întreținut relații sexuale neprotejate.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/HPV-si-cancerul-de-col-uterin/7-lucruri-mai-putin-cunoscute-despre-virusul-hpv_12596