Se pote sa fii luat sifilis dentar? va rog ajutati-ma

HPV

Postata de Marius. cu 11 ani in urma.

Acuma o luna si jumatate am avut un contact sexual cu o p***atuate , si am facut si sex oral . De vreo o saptamana am niste durerii de dintii , si mi-au aparut in cavitatea bucala doua dungi albe . Daca mar putea ajuta cineva cu un raspuns ar fi minunat , PS : Va multumesc

Raspunsuri (2)

Daria

acum 11 ani

Cred ca cel mai bine pt lineshtea ta ar fi sa dai analize la sifelis shi la alte boli care se trasmit sexual

maia

acum 11 ani

ude sunt localizate cele 2 dungi albe? daca sunt la in interiorul obrazului, de-o parte si de alta, ca 2 linii orizontale e normal, cam toata lumea le are.
poate e altceva, sifilisul arata altfel.