rana pe col

HPV

Postata de rosia cu 11 ani in urma.

Buna ziua am si o intrebare .SE POATE APLICA INTRAVAGINAL UNGUENT CU EXTRACT TOTAL DE GALBENELE. pentru o rana pe col.va multumesc

Raspunsuri (2)

antoneta142936

acum 11 ani

se paote dar nu stiu cat ajuta ac***a in vedere unde e rana

rosia

acum 11 ani

Multumesc mult pt raspuns Rana se afla pe marginea colului e cam micuta dupa cum o simt eu cand fac dus.am incercat multe tratamente recomandate de medic dar fara rezultat si urma sa fac coloscopia si poate si cauterizarea si imi este foarte teama .Si as incerca sa aplic ungentul cu extaract de galbanele.O am aproape de un an jumatate.mersi mult.