Hpv?

HPV

Postata de MembruMobileApp1505372982 cu 6 ani in urma.

Ce inseamna daca la analiza de detectie si genotipare HPV a iesit prezenta HPV, genotip 66 UD? Ce tratament credeti ca se impune in cazul asta?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.

MembruMobileApp1505372982

acum 6 ani

La medic oricum o sa merg... voiam sa stiu parerea dvs