hpv

HPV

Postata de mimy cu 10 ani in urma.

doamna adrienne nu ma supar de loc ca interveniti chia vreau si parerea altor persoane ca de aceea intru pe acest forum .eu am vrut sa ma linistesc putin si vroiam sa cred ca nu e ceva imposibil de vindeca merg in luna august imediat dupa ciclu si fac conizatie pentru ca luna iulie pleaca doctora in concediu nu las lucrurile asa ca am 2 copii de crescut si vreau sa traiesc ....

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 10 ani

Ok ! Cu toata sinceritatea, ma bucur f. mult ! Multa sanatate !

mimy

acum 10 ani

multumesc foarte mult doamna adrienne dar am fost foarte stresata ,am intrat in panica si cand am vazu ca analizele au iesit cat de cat bine si poate nu am cancer eu am vrut sa intreb da e de bine ca pap a iesit 2