HPV

Postata de [email protected] cu 11 ani in urma.

cu ce putem trata :-*sau macar sa-l tinem sub control?

Raspunsuri (4)

Doctorulstietot

acum 11 ani

Din pacate nu exista medicatie antivirala specifica . Trebuie crescuta imunitatea . Efecte foarte bune se obtin cu ReishiMax 2tb pe zi 30 zile cu pauza de 3 saptamini cu repetarea a cel putin trei cure .

[email protected]

acum 11 ani

Multumesc mult de raspuns.De unde pot sa fac rost de ReihiMax-asta daca avet cunostinta.\\multumesc anticipat

Doctorulstietot

acum 11 ani

Telefoneaza la cabinet Metraqi 031 7100392

Doctorulstietot

acum 11 ani

Telefoneaza la cabinet Metraqi 031 7100392