HPV

Postata de elena62102357 cu 15 ani in urma.

Am va rog frumos nevoie de recomandarare pentru un cabinet medical/medic bine pregatit,care sa aiba experienta in tratarea acestui efectelor infectiei cu virusul HPV. Am diagnosticul de condilomatoza vulvara si desi am facut deja o electrocauterizare, si am luat imunostimulator mai bine de 2 luni ma regasesc intr-o situatie foarte neplacuta - este ca si cand nu as fii facut efectiv nimic iar infectia si condiloamele s-au intins si mai mult si mai urat si-mi provoaca discomfort atat fizic cat si psihic...pentru ca nu am raspuns deloc la tratament... :(
Apreciez orice fel de ajutor / informatioe care sa-mi aduca cat de cat linistea, va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

ana -maria80228

acum 15 ani

in ce oras esti?
multa sanatate!