hpv

HPV

Postata de Emilia82102011 cu 15 ani in urma.

Buna!Acum o luna mi-au spus ca am hpv 31 si ca in 6 luni tre sa imi fac o noua revizie.Pana atunci nu mi-au spus ce sa fac:ce tratamente tre sa urmez,daca tre sa ma opereze? Daca mai stiti vreun caz as vrea sa stiu si io ce se poate face?Multumesc

Raspunsuri (1)

Emilia82102011

acum 15 ani

Buna!Acum o luna mi-au spus ca am hpv 31 si ca in 6 luni tre sa imi fac o noua revizie.Pana atunci nu mi-au spus ce sa fac:ce tratamente tre sa urmez,daca tre sa ma opereze? Daca mai stiti vreun caz as vrea sa stiu si io ce se poate face?Multumesc