hpv sau altceva

HPV

Postata de Tarom23 cu 11 ani in urma.

buna ziua acum 3 luni mi-am fisurat preputul (ata penisului) si acum mia aparut niste bucati de carne pe ea si pe langa gland ..si in plus fata mia facut sex oral si avea herpes la gura si eu aveam rana deschisa la preput e posibil sa fi luat vreun pui de virus astept raaspuns

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Da, exista aceasta posibilitate. Este recomandat sa consultati medicul dermato-venerolog.

Tarom23

acum 11 ani

momentan nu sunt in tara ...si ajung peste 3 luni ma gandeam daca pot sa o mai prelungesc putin daca se poate intampla ceva mai grav ca nu vreau sa pierd serviciu??