genotipare HPV

HPV

Postata de mariana453 cu 14 ani in urma.

Buna ziua

Unde se poate face testul genotipare HPV?

Va multumesc

Raspunsuri (7)

Sheila

acum 14 ani

Unul din centrele unde se poate face este Institutul de virusologie STEFAN S. NICOLAU
//sfatulmedicului.ro/spitale/institutul-de-virusologie-stefan-s-nicolau_70

cella

acum 14 ani

depinde de unde esti....eu am facut la synevo...trebuie sa ai o clinica in orasul tau

mariana453

acum 14 ani

Sunt din Bucuresti. Multumesc pentru raspuns.

jigou mirela

acum 14 ani

un centru in Bucuresti carel stiu eu este IDS LABORATORIES calea dorobantilor,nr.58, tel.021 211 58 63 sau 021 211 58 64

Rodica

acum 14 ani

Buna. Daca esti din Bucuresti mergi la Micomi ( www.micomi.ro).Dr meu ginecolog de la spitalul Elias mi l-a recomandat. Sunt specializati pe col.Au aparatura ultima generatie,etc.Gasesti pe site despre ei.Atentie k genotiparea te costa 450 lei.Nu stiu cum sunt preturile la altii, dar asta e singurul lab din Buc specializat pe aparatul reproducator feminin....deci s-ar putea sa fie mai competenti.Sanatate multa!

marialeea

acum 14 ani

Rodica, daca mai esti cumva "pe receptie", esti te rog amabila sa-mi spui si mie la ce medic ginecolog te-ai dus la Spitalul Elias? Cum se numeste? Este un medic bun? Si... ai cumva idee cum as putea "da de el"?
Multumesc anticipat pentru raspuns! Un Paste fericit iti doresc!

Victor Richard

acum 14 ani

Sotia mea a fost la dr. Tutunaru tot de la spitalul Elias, care i-a recomandat sa faca analizele pentru genotipare la ids laboratoires. Pentru programari la cabinetul particular (adresa este str. Sandu Aldea, nr. 98) suna la nr. 0720099299 la asistenta dumnealui dra Ramona.