col uterin

HPV

Postata de ely756 cu 14 ani in urma.

buna ziua acum 2 ani si jumatate am nascut o fetita si dupa 40 de zile am fost la control ginecologic si mi sa spus ca am rana pe col este posibil asa ceva?
mentionez ca au recut 2 ani si 6 luni si eu ma simt bine
.dupa un an am ramas iar insarcinata si am facut avort la ala doctorita si am intrebat-o daca am ceva pe col si mi-a spus ca e curat ca nu am nimic.vreau si eu o parere in privinta asta daca se poate?
mentionez ca atunci cind am nascut [nastere normala] doamna mea doctor nu a fost prea multumita de plata. multumesc anticipat
.

Raspunsuri (3)

ely756

acum 14 ani

eu cred ca nu a fost multumita de plata

naty

acum 14 ani

da este posibil sa ai rana si sa te simti bine mai bine mai faceti un control si la alt medic care credeti ca este cat de cat mai bunsi eu am o rana de 7 ani si am fost plecata in spania si am facut multe controale si mereu imi ziceau ca am un col f curat dar cand am facut control la noi la medic se agravase mai rau

simona

acum 14 ani

O rana poate sa apara in urma unei sarcini si sa treaca de la sine.