Ce e?

HPV

Postata de mateic. cu 11 ani in urma.

Buna ziua.Mi-au aparut in zona genitala niste bubite,ce nu prezinta puroi.Nu se sparg,nu prezinta usturime,mancarime,discomfort.Sunt de culoare alba si sunt foarte micute.Mi-au iesit pe capul penisului si imprejurul acestuia.Este herpes sau ce?multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Nae

acum 11 ani

Salutare,sper sper sa nu fie vorba de negi genitali.....mergi la un medic specialist,n-are rost sa mai stai pe ganduri