cancer de col uterin

HPV

Postata de deutza94 cu 10 ani in urma.

buna ziua.prietena mea tocmai a aflat ca are cancer de col uterin.nu are nici o cunostinta in acest domeniu si asi dori sa ne recomandati un doctor specialist in acest domeniu.un doctor ca sa prezinte interes in aceasta problema sau o clinica poate sa fie si din alta tara.multumesc!

Raspunsuri (8)

ramona

acum 10 ani

are un diagnostic? sau crede ca are cancer de col uterin? la ce medic ati fost? te rog sa imi spui ce scrie pe analize.

deutza94

acum 10 ani

are cancer in ultima faza.are dupa parerea medicului aceasta bola cumplita de 10 ani.acum o ingrijesc cei din cluj dar slabe sanse.

deutza94

acum 10 ani

are cancer in ultima faza.are dupa parerea medicului aceasta bola cumplita de 10 ani.acum o ingrijesc cei din cluj dar slabe sanse.

maria

acum 10 ani

buna,am avut si eu aceeasi diagnostic si m-am tratat prin radio si chimioterapie!tratamentul este groaznic si nu oricine il poate suporta...de aceea m-am documentat pe net si iti ofer alternativa naturista care e fara efecte secundare,armeaz-o ,din toata inima te rog cat de repede pt ca cancerul de col uterin este f agresiv!!iti dau adresa pe net din tara; cancertratament.info intra la "stiri" acolo ai medici care te asculta sa-ti spui problema si iti scrie tratament pe care-l cumperi de la ei!nu da inapoi,mergi inainte ,urmeaza intocmai si vei fi vindecata(binenteles roagate lui d-zeu)! altfel daca amani vei muri.tratam consta in vit B17prin perfuzie si probabil + inca altele!dar merita ca te vindeci 100 procente si fara sa ai risc sa recidiveze!multa sanatate iti doresc,maria
si inca o adresa de la o clinica in strassburg dr. DIETER HARTUNG ,hauptstrasse 122,77694 kehl/STRASBOURG. D-zeu cu tine!

MARIA

acum 10 ani

am uitat sa scriu nr de tel din STRASBOURG +49 (0)7851-8 89 58 29

deutza94

acum 10 ani

multumesc!

deutza94

acum 10 ani

multumesc!

Corina

acum 10 ani

Cum se simte prietena ta? Presupun ca daca e un stadiu avansat, nu cred ca face chimioterapie.. iti mai recomand o alternativa pe langa amigdalina (vitamina b17), tratamentul cu zeolit lichid, oxy dhq si ph balancer!