buna tuturor,la 5 luni dupa conizatie la testul papanicolau mi-a iesit C3?

HPV Displazie de col uterin Condiloma acuminata Infectie virala Cancer de col uterin
+2
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1512138409 cu 6 ani in urma.

ce analize trebui sa urmez,dupa conizatie a fost rezultatul bun,nu a fost canceros.acum la un test papanicolau in germania mi-a iesit 3D asa cum a iesit si inainte de conizatie.In germania a iesit 3D si in romania la cluj a iesit C3

Raspunsuri (1)

Utilizator11539613409

acum 5 ani

Bună,am aceasi situatie ca si tine.am avut 2 conizatii pana acum.azi am aflat ca am 3D si sunt f stresată.tu ce ai făcut ulterior,?