vsh marit-20

Homeopatia

Postata de nika7221 cu 11 ani in urma.

BUNA ZIUA .MI-AM FACUT UN SET DE ANALIZE CARE MI-AU IESIT IN GENERAL BUNE CU EXCEPTIA VSH-20,COLESTEROL 218.VA ROG SA-MI SPUNETI CE -MI RECOMANDATI. VA MULTUMESC

Raspunsuri (3)

Dr. Irina Firuti

acum 11 ani

Buna ziua! daca VSH e 20 la o ora, e un indice de inflamatie, cel mai probabil ceva cronic. Colesterolul e la limita superioara (depinde si valoarea aparatului ce spune). Daca vreti sa cautati un tratment homeopat pt aceste lucruri, informatia e insuficienta. Cu siguranta mai sunt niste lucruri care supara, dar pe care numai in urma unei consultatii le va putea gasi medicul.

nika7221

acum 11 ani

E POSIBIL SA FIE DE LA UN ULCER CRONIC?VA MULTUMESC

I NICOLETA

acum 10 ani

BUNA ZIUA .MI.AM FACUT UN SET DE ANALIZE CARE MI.AU IESIT BINE CU EXCEPTIA MONOCITE 14 SI VSH 20.CE.MI RECOMANDATI. VA MULTUMESC