urgent

Homeopatia

Postata de aatc65 cu 9 ani in urma.

nu stiu daca am plasat intrebarea unde trebuia, dar imi cer scuze. am o intrebare urgenta. femeie in varsta de 74 ani, hemoragie provocata de medicamentatie cu sintrom luata aiurea. doua operatii pe cord deschis in 82 si 96, proteza la inima, nivel hemoglobina 3, hemoragia e tinuta sub control de substantele care i se administreaza, transfuzii, plasma, adrenalina din cate am inteles. ma ingrijoreaza starea ei, si medicii mi se par cam incompetenti, mi s a zis ca nu va mai trai mult. as vrea sa stiu ce sanse exista, si ce trebuie facut. mentionez ca este la terapie intensiva de 24 de ore. va multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Ciprian Vlaicu

acum 9 ani

E o situatie grava, trebuie sa urmeze tratamentul indicat la terapie intensiva. Daca doriti sa fie ajutata si cu un tratament homeopat, e necesar sa chemati un medic homeopat s-o vada personal. Acesta va hotara, dupa consultatia individuala efectuata, daca si ce medicament homeopat ar putea-o ajuta.