tratamente nodul

Homeopatia

Postata de PavElena cu 13 ani in urma.

buna ziua,de aproape o luna mi sa descoperit un nodul solid la sanul stang,am facut 2 eco si mi sa pus la una ca ar fi bening iar la cealalta eco,mi-a zis ca este solid dar nu stie de ce natura este.intrebarea mea la dvs este,exista remedii naturiste pt nodulii la san?daca da,va rog din suflet sa-mi recomandati si mie.multumesc

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 13 ani

Da, exista remedii homeopate care sunt remedii naturiste, doar ca mai puternice. Consultati un medic homeopat.

Iuli

acum 13 ani

Nu, nu exista. Oricum daca vrei sa incerci asa ceva, fa-o IN ACELASI TIMP cu cele recomandate de medic. In nici un caz sa nu excluzi tratamentul dat de medic.