tiroidectomie totala

Homeopatia

Postata de membru233664 cu 11 ani in urma.

anul trecut am fost operat de tiroida compresiva. Folosesc substituient EUTHYROX de 137,5 pe zi in doua prize (100 dimineata si 37,5 d.m.). Dar am stari ciudate, spaima, panica, respiratie greoaie. Sensibil la caldura si frig. Analizele toate f.f.O.K.
Cum as putea gasi totusi din produsele homeopatice ce m-ar putea ajuta sa trec mai usor aceasta schimbare neasteptata in viata.

Raspunsuri (1)

Dr. Irina Firuti

acum 11 ani

Produse homeopate se gasesc la farmacii cu profil specializat, problema este ca ele se iau doar in urma unui consult initial la medicul homeopat, in homeopatie neexistind o schema fixa de tratament . De asemenea, pt o stare ca a dvs va trebuit in timp ca acest medic sa va urmareasca, pentru a modula tratamentul.