stafilocu auriu

Homeopatia

Postata de NADIA106768 cu 10 ani in urma.

Buna ziua , am doi copii unul are 2 ani si si 7 ani si amandoi au stafilococul auriu cu antibiograma. Tot timpul anului au facut rosu in gat,pneumonii ba chiar baietelul de 7 ani au spus ca are astm bronsic si a inceput sa i-a singular. Nu stiu ce sa mai fac le-am dat de imunitate bronhovaxon 3 luni, baraca si imunoflor. Nu trece o luna si iarasi racesc si i-au antibiotic. Va rog Domnul Doctor sa imi recomndati ceva ,mentionez ca sunt din Suceava.Multumesc.

Raspunsuri (2)

Floristean Elena

acum 10 ani

ai incercat tratamentul cu tinctura de nuca neagra, capsule de pelin si capsule de cuisoare? am citit in cartea Vindecarea tuturor formelor de cancer ca ar face minuni in organism.. si ca il elimina..

despre bronhovaxom

acum 10 ani

http://s*****a/t41-despre-polidin-o-mizerie-bacteriala-injectata-in-sange