poilipoza nazala + lipsa miros

Homeopatia

Postata de EMILIA38134978 cu 13 ani in urma.

Am facut doua operatii de polipoza nazala bilaterala la un interval de doi ani (prima sub control endoscopic iar a doua clasica deoarece a fost combinata si cu o deviatie de sept) iar acum polipii au recidivat in toate sinusurile (am si sinuzita :maxilara, frontala, etmoidala si sfenoidala ) si nu mai am deloc miros. Ultima operatie am facut-o acum un an si jumatate. Pot rezolva aceste probleme cu tratament homeopat ? Cu ce ?. Multumesc .

Raspunsuri (2)

Dr. Cacovean Adrian

acum 13 ani

Problema se poate rezolva cu succes prin tratament homeopat.
Va gasiti un homeopat in localitatea in care locuiti si va tineti de dumnealui pana rezolvati problema.

Daniela Surugiu

acum 10 ani

Bunica mea este bolnava de asm bronsic si este alergica la tot ce este calmant . In spital a diagnosticat-o cu polipi si I s-a propus sa sii scoata dar nu vrea de teama ca poate intra in criza de asm.
Se pot scoate polipii fara a aplela la calmante . Ce modelitate exista de scoatere a polipiilor fara a intra in criza de asm? Va rog frumos sa imi trimiteti un raspuns .