onicofagie

Homeopatia

Postata de AED cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

As dori sa stiu daca exista remedii homopate in cazul onicofagiei cauzata de stres, stare de nervozitate, stare depresiva, lipsa de incredere in sine.

Raspunsuri (2)

exista

acum 12 ani

Bineinteles ca exista remedii homeopate pt. asa ceva ca si pt. ORICE alta boala, insa trebuie sa mergi la un medic homeopat bun. Problema nu este ca nu ar exista ci ca trebuie ales cel potrivit pt. tine.

dr.Mihai Dragnea

acum 11 ani

Intrati pe site-ul www.homeopath.ro si trimiteti mai multe detalii si adresa ptr.a putea primi si completa o fisa de anamneza .