Mastoza fibrochistica

Homeopatia

Postata de [email protected] cu 11 ani in urma.

Se poate vindeca mastoza fibrochistica cu tratament homeopat?

Raspunsuri (2)

Dr. Irina Firuti

acum 11 ani

Ca sa intelegeti ce se cheama "mastoza fibrochistica", va invit sa cautati acest termen pe chiar acest site - exista o descriere foarte buna si lamuritoare. Cu tratament homeopat se poate scapa de simptomele suparatoare, care sunt de natura hormonala.

[email protected]

acum 11 ani

Multumesc pentru raspuns.Am citit tot ce se poate sti despre mastoza fibrochistica,pe diferite situri.Parerile sunt un pic diferite.