Ma dor venele

Homeopatia

Postata de barbu_marian_gavana cu 11 ani in urma.

De doua zile ma dor venele de la mana drepta ingrozitor , cand las mana in jos mi se umfla imediat venele si ma doare foarte rau parca mam lovit ceva dar nu este asa, ma doare doar cand las mana in jos . La cealalta mana nu am probleme deloc. Aseara ma durea venele de la articulatiile degetelor, acu ma doare din jurul antebratului..
Inainte sa ma duc la medic as vrea sa va cer sfatul ... nustiu ce sa fac ...

Raspunsuri (1)

Dr. Irina Firuti

acum 11 ani

Buna ziua!

Este posibil sa fi facut o tromboflebita. In acest caz trebuie de astazi sa va ocupati de problema, se poate interveni si homeopat pina va faceti investigatiile necesare. Daca doriti si sunetti din Bucuresti, ma puteti cauta. Sanatate!