Instabilitate in mers, tremur al mainilor

Homeopatia

Postata de MembruMobileApp1494416965 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, iau tratament pentru stres,dat de medic neurolog, analizele sunt bune, dar mie imi tremura picioarele si mainile. Va rog mult sa ma sfatuiti ce sa iau. Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/trunchiul-si-extremitatile-iti-spun-de-ce-afectiuni-suferi_1271