Imunitate Baietel de 1 an si 8 luni

Homeopatia

Postata de Ioneladaria cu 12 ani in urma.

Buna seara,

Doresc sa ii administrez baietelului meu un tratament pentru imunitate pe parte de orl(faringite,laringite,traheo-bronsite- boli pe care le-a facut in decurs de 2 luni). Nu stiu ce sa ii mai dau.I-am administrat osccilococcinum 1 doza pe saptamana pana la 6 decembrie cand am inceput administrarea de lantigen B.Am incercat si cu septilin timp de o luna si jumatate dar tot a racit. Nu stiu ce as putea sa ii administrez. I-am administrat timp de o saptamana influcid, medicament care mi-a facut o inpresie buna(dupa el nu a mai racit 2 saptanani). Dumneavostra ce ma sfatuiti?

Raspunsuri (2)

Ioneladaria

acum 12 ani

Am uitat sa spun ca baietelul meu merge la cresa.

colnago

acum 12 ani

Puteti incerca cu incredere bautura bioactiva Tahitian Noni. Fetele mele o consuma de peste patru ani, de atunci nu au mai avut probleme cu imunitatea.