Homeopatia - o metoda terapeutica medicala stiintifica

Homeopatia

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

am 47 ani si prezint o tuse seaca de care nu pot scapa de vreo doi ani; am incercat toate tratamentele dar nu ma simt bine ;nu stiu cum sa mai procedez.ce ma fsatuiti sa fac cei care au aceiasi problema?

Raspunsuri (1)

nicolae147101506

acum 15 ani

Exista un produs din plante si remedii homeopatice, sub forma de capsule, RESPIRATION...eu l-am gasit numai la unul din magazinele naturiste din Timisoara..e recomandat practic pentru toate tipurile de afectiuni respiratorii, de la viroza pana la tuberculoza si chiar ca adjuvant in cancer de plamani...pentru ca sunt fumatoare inraita si nu reusesc sa ma las, fac periodic o cura cu o cutie de "Respiration". Are 100 de capsule si se iau cam 4-5 /zi. In timpul curei elimin un mucus, care imi usureaza respiratia si ma simt imediat mai bine. Nici nu tusesc, desi la 2 pachete de tigari pe zi ar trebuie sa imi "dau duhul"...