helicobacter

Homeopatia

Postata de lucia pasca cu 10 ani in urma.

buna ziua de doi ani sunt bolnava de stomac..si de sindromul colonului iritabil..in urma unor investigatii medicale...mi a iesit bacteria helicobacter..sunt alergica la antibiotice..iar de cand sufar de problemele cu partea digestiva am slabit 27 de kg..ce tratament as putea face pt a scapa de aceasta bacterie...va multumesc..

Raspunsuri (4)

Tratament Hulda si Zapper

acum 10 ani

Zapperul Romanesc este un dispozitiv cu ajutorul caruia aveti posibilitatea de a distruge bacteriile, virusii si parazitii ce vaimbolnavesc organismul, fiind unul dintre cele mai importante atuuri in prevenirea si luptaimpotriva cancerului..

Tratament detoxifiant si deparazitar pentru 18 zile (Pachet Hulda Clark), datorita produselor 100% naturale ce le are in compozitie va va ajuta sa aveti un organism mai sanatos, detoxifiat si fara paraziti, bacterii nocive sau virusi, sustinandu-va totodata in lupta impotriva cancerului!

Mai multe informatii poti gasi pe ***.ro

Vica

acum 10 ani

de unde is produsele

lucia pasca

acum 10 ani

va multumesc..oare in Franta gasesc acest dispozitiv?

Lucica

acum 10 ani

Nu stiu daca il gasesti in Franta. La noi, in Romania, aceste produse sunt de ceva timp pe piata. Trebuie sa fii atenta sa fie marca Hulda Clark, altfel nu rezolvi nimic. SSanatate!