Gat inflamat ?

Homeopatia

Postata de MembruMobileApp1515436648 cu 6 ani in urma.

Va rog daca ma puteti ajuta cu un tratament hemeopat pentru gat rosu inflamat lipsit de aparare de cativa ani nu- mi gasesc leacul?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Gripa/gat-inflamati-afla-cateva-remedii-rapide_16659

MembruMobileApp1515436648

acum 6 ani

In Sibiu am fost la mai multi medici si- mi spune aveti un gat inflamat lipsit de aparare,iar tratament vit.c si propolis ,dar ma irita si mai tare si am ganglionii foarte mariti si asta dureaza de cativa ani ,va rog frumos ce- as putea sa fac unde sa mai merg...
Va multumesc.