ce trebuie să fac?

Homeopatia

Postata de cu 5 ani in urma.

Buna seara.Am 26 de ani si am o problema: ma legan in pat de mic copil de la vreo 3 ani, bunica mea mi-a spus ca am inceput de atunci ca ma lasa mama singur in casa si ma gasea plangand si leganandu-ma.Ma legan si acum nu am incetat,nu am stare,cateodata devin usor nervos,si ma calmez cand ma legan si ascult muzica.Am incercat sa citesc carti, nu reusesc tot la leganat ajung, ma si plictisesc repede de fel.Ce ar trebui sa fac? Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Utilizator11596750890

acum 3 ani

Hei, inca ai aceasta problema? Si eu o am, la fel ca tine( mentionez ca am 23) 😅 you re not alone in this.

Mari

acum 2 ani

Si eu am 44 de ani si ma legan. Lucru acesta ma liniștește.