ce sa fac

Homeopatia

Postata de dan lucian2 cu 13 ani in urma.

am senzatia ca ma dor venele de la gat, am asa senzatie de teama sau mai bine zis panica si am un tiuit in urechea stanga de mai mult timp...ce tratament sa iau, imi este frica sa nu fie ceva grav, ce sa ma fac, analizele au iesit ok . mi s-a spus ca este de la stres mai mult....ce sa ma fac!!!!!!!!!!!, multumesc anticipat

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Nu e nimic grav, doar o stare de anxietate si atacuri de panica. Mergi la un psiholog. El va sti sa te ajute.

colnago

acum 13 ani

Pe linga tratamentul prescris de medic, un tratament naturist cu efect benefic poate fi bautura bioactiva Tahitian Noni.

homeopat

acum 13 ani

Du-te cu incredere la un medic homeopat, cu remediul potrivit scapi de atacul de panica si nu numai

Andreea

acum 13 ani

Mai ales daca esti ortodox, nu neglija puterea bisericii. Pune o cruce la gat, daca nu ai. Mergi, participa la slujbe (liturghie, maslu, care este exact pentru sanatate). Spovedeste-te si impartaseste-te, pentru a elimina cauza posibila a unor pacate personale. Fa slujba de sfintire a casei, pomeneste la o manastire unde sunt slujbe zilnice tot neamul tau, vii si adormiti, pe acatiste separate, bineinteles, pentru a elimina posibila cauza a unor pacate ale altor persoane din neamul tau, pe care tu sa le tragi. De obicei, cand apare un fenomen nedorit, cauzele sunt multiple, cumulate. Si roaga-te, in loc sa-ti ocupi mintea cu ganduri. Ca gandurile te streseaza, de cele mai multe ori fara sa gasesti si solutii, dar rugaciunea insistenta prin puterea dumnezeiasca iti aduce ajutor, de unde nu te gandesti tu ca va veni.

tanea

acum 11 ani

Ma frigele spatele de doua zile parca asi fi zagarita

Dukz

acum 11 ani

Si eu am avut problema asta acum ceva timp, si a trecut de la sine.Mai bine zis a trecut de la spate la maini.