Ce este?

Homeopatia

Postata de Utilizator11590250304 cu 3 ani in urma.

Bună ziua. De o lună de zile am o durere dupa cap (ceafă) care nu ma lasă deloc. Am luat naproxen, mydocalm si amitriptilina dar degeaba. Durerea duce in jos pe coloană plus am si amorțeli mâini si picioare. Iar cand ies afară la aer cald am senzația de nod in gât plus amețeli

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/cum-sa-identifici-corect-si-sa-tratezi-durerile-de-capi_16990

Utilizator11590250304

acum 3 ani

Cred că e spondiloza cervicala. Acum sa văd RMN-ul