Argint Coloidal

Homeopatia

Postata de ioanaolga cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

Am aflat de beneficiile argintului coloidal. Intrebarea mea este daca si in ce doze se poate da copiilor pentru cresterea imunitatii. Suntem in perioada de inceput a gradinitei si acest lucru isi spune cuvantul. Mentionez ca varstele copiilor sunt de 4 ani (14kg) respectiv 2 (11kg). Pentru noi parintii care ar fi doza si concentratia?

Multumesc frumos,
Ioana

Raspunsuri (2)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

ioanaolga

acum 12 ani

Multumesc frumos!