Analize de sange

Homeopatia

Postata de Marina_Boca cu 10 ani in urma.

Buna ziua,

De curand mi-am facut analizele de sange si va rog sa-mi spuneti daca aceste rezultate reprezinta motiv de ingrijoare si ce ar trebui sa fac: leucocite - 75, eritrocite 50, frecvente celule epiteliale scuamoase, 4-5 leucocite/camp, 3-4 hematii eumorfe/camp,frecventa flora microbiana.

Astept raspunsul dvs. multumesc mult

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este vorba de sumar de urina care sugereaza o infectie urinara. Este recomandat sa efectuati urocultura pentru a primi tratament antibiotic.

Marina_Boca

acum 10 ani

Va multumesc mult!