Exista posibilitatea sa am hiv?

HIV

Postata de MembruMobileApp1518357966 cu 6 ani in urma.

Buna ziua . Se poate lua hiv daca o persoana a pensat pe cineva cu hiv iar dupa a fost dezinfectata cu spirt si eu peste 4 ore mi-am tras 3 4 fire de par de pe mana? Este concludent testul facut la 3 luni prin metoda imunocromatografie?

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1518357966

acum 6 ani

Un raspuns??

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/hiv