vaiiii ce de persoane...

HIV SIDA

Postata de maria,23 cu 12 ani in urma.

cine vrea sa stie mai multe detalii...despre virusul hiv...simptome...evolutia bolii si toate cele,ma poate contacta pe id-ul andra23maria...sunt din slatina si imi va face mare placere sa va ajut cu informatii...va pot fi si o peritena de nadejde...cu o vorba buna,un sfat...multa sanatateeeee

Raspunsuri (2)

karlos84

acum 11 ani

buna maria si eu sunt tot din slatina am si eu cateva intrebari sa ati pun dar nu prea obisnuiesc sa intru pe mesanger desi lucrez zilnic pe calculator, ati las numarul meu de tel da-mi te rog un sms si te sun eu sa stam putim de vorba

karlos84

acum 11 ani

AM UITAT SA-TI LAS NUMARUL DE TEL 0747687643 VROIAM SA TE INTREB DACA SE POATE LUA VIRUSUL PRIN INTRODUCEREA DEGETELOR INTRUN VAGIN INFECTAT ?