va rog raspundeti sunt ff stresat

HIV SIDA

Postata de johnny0384 cu 14 ani in urma.

daca am introdus degetul in vagin si aveam o crepatura a pielii la deget dar era putzin cicatrizata ...am sanse de infectare cu hiv ...va rog sa imi raspundetzi sunt atat de stresat pana am sa imi fac testul:(

Raspunsuri (3)

silvia

acum 14 ani

Daca tipa are hiv....Dar daca zici ca rana era cicatrizata, poate scapi. Oricum, ai de asteptat pana poti face testul. Alta data, ai grija unde bagi degetul!!

johnny0384

acum 14 ani

stiu ca am ceva de asteptat:((...sper sa nu aiba nimik....esti cumva vre-un medic?

ioana

acum 14 ani

Daca nu era rana deschisa la deget, sa intre in contact cu sangele nu cred ca tb sa iti faci griji..
tipa sigur are hiv?..
nu stiai si inainte de actiune sa iei masuri de protectie..