test pozitiv?

HIV SIDA

Postata de georgiana328 cu 11 ani in urma.

Am vrut si eu sa donez sange...dar de fapt dupa analize mi-au zis ca am un rezultat reactin. Am repetat analiza impreuna cu prietenul meu cu care sunt impreuna de aproape 7 ani. Astazi la rezultate ni s-a spus ca el e negativ si la mine e pozitiv. Nu au vrut sa imi dea rezuyltatul dar mi-au spus ca e ceva de genul 0.4 . Lamuriti-ma si pe mine...e pozibil ca testul sa fie pozitiv atat timp cat al prietenului e negativ? simt ca nu mai pot astepta rezultatele de la bucuresti....as vrea un raspuns rapid va rog din suflet.

Raspunsuri (4)

Alvina

acum 11 ani

la mine e aceasa situatie ...eu sint infectata de 7 ani dar sotul este sanatos

georgiana328

acum 11 ani

ai aflat de infectie dupa casatorie sau inainte? cum ai trecut peste rezultat si cate teste ai facut cva sa afli rezultatul exact? copii aveti? ufff...atat de multe intrebari fara raspuns... imi tot spun ca nu trebuia sa ma duc sa donez sange...macar nu mai aflam...sau nu aflam acum cand am si stresul cu nunta.

cristinacovali

acum 11 ani

contactati-ma pe email si vom clarifica situatia. [email protected]

mariana

acum 11 ani

alvina, imi poti spune ce simptome ai avut initial? cum ai descoperit ca...