test HIV 1+2 negativ

HIV SIDA

Postata de sorinc cu 9 ani in urma.

Buna ziua,

Este posibil ca cineva infectat cu HIV sa ii iasa testul HIV 1+2 NEGATIV (Ag/Ab ABOTT ARCHITECT) la 6 ani dupa posibila infectare? Apoi repetind testul la 8 ani dupa posibila infectare sa iasa tot NEGATIV (ser COBAS)?
Nefiind vorba de ferestra de 6 luni ma gindesc ca testele, facute la doua clinici mari, ar trebui sa fie relevante.
Deci cele 2 teste au iesit NEGATIV insa simptomele sunt asemanatoare HIV (afectare sistem nervos central, slabiciune musculara, dureri orbite oculare, oboseala extrema, tensiune intracraniana, probleme esofag si respiratorii, ameteli, dermatita, ganglioni limfatici inflamati) - exista si alte boli cu aceste simptome?
Ce parere aveti?

Raspunsuri (4)

XbYsVGHq

acum 8 ani

Bonjour e0 tous.je souhaite faire la faomrtion d auxiliaire ambulancier.Le me9decin agre9e me refuse l agre9ment car j ai 10 e0 l oeil droit et 5 dans l autre oeil.Est-ce normal?

DfWjsU5ARqoS

acum 8 ani

Yo direda que es mejor que consultes con un me9dico y si es poslibe un especialista, lo principal es que reciban tratamiento adecuado que creo que es con antibif3ticos igual como te dije consulta con un me9dico o con me1s de uno para saber si esta te9cnica puede ser aplicada, Saludos!

2Ej1kX1sn

acum 8 ani

Wow I must confess you make some very trcnehant points. http://wypldn.com [url=http://wlcgrrdyja.com]wlcgrrdyja[/url] [link=http://gedpmd.com]gedpmd[/link]

hSIUmQsL

acum 8 ani

Thinking like that is really imsvpseire