te poti infecta cu sida dupa o bataie???

HIV SIDA

Postata de safimsanatosi cu 14 ani in urma.

cu cateva zile in urma am avut o mica altercatie,iar cel cu care m-am batut se zice ca e infectat dar nu e sigur.eu m-am julit usor la mana dar nu stiu daca el a sangerat.mie mi s-a dus un pic de piele de pe un deget si am sangert usor dar dupa un pic de timp.e posibil sa iau virusul daca a sangerat si el????

Raspunsuri (2)

morena

acum 14 ani

xfghjl;lkjhgfd

danika

acum 14 ani

dupa altercatie trebuia sa/ti storci degetul pana nu mai curgea sange si sa/l dezinfectezi cu spirt medicinal, daca el nu sa lovit si nu ia curs sange nu ai de ce sa/ti faci probleme.