Sunt sanse mari sa iau hiv/sida?

HIV SIDA

Postata de Maria cu un an in urma.

E a doua zi cand fac oral prima a fost anal dar nu a fost băgat calimera, dar la oral a fost de două ori e grav, ma supără putin gâtul, am mai facut asta in trecut dar durerile de gât treceau nu am simțit nici un simptom, si am făcut protejat

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101