Simptom Hiv?

HIV SIDA

Postata de Utilizator11545733711 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, acum 3 zile am facut sex neprotejat cu o tipa si ma mananca pielea foarte tare, este posibil sa fie simptom hiv?
Mentionez ca e a 3 a zi de la acel contact sexual neprotejat. Nu am herpes sau rani, doar ma mananca pielea.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectia-cu-HIV/mituri-si-realitati-despre-contactarea-simptomele-si-tratamentul-hiv-sid_11819