rezultatele normale pentru testul HIV 1-2

HIV SIDA

Postata de marcelalidia22 cu 13 ani in urma.

VA ROG DACA PUTETI SA IMI SPUNETI CU EXACTITATE CARE SUNT VALORILE NORMALE PENTRU TESTUL HIV 1-2?

Raspunsuri (2)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 13 ani

ELISA HIV1-2 Ac prezenti, (test pozitiv)=infectie, Ac absenti =,(test negativ) pacient neinfectat=seronegativ Hiv
075dermato

Ciobanu Maria

acum 9 ani

Spuneti-mi va rog daca am facut analiza hiv si mi-a iesit hiv 1/2 absenti inseamna ca am virus sau ca rezultatul e negativ?Astept raspuns va rog mult.