rezultat analize

HIV SIDA

Postata de Meiyry cu 12 ani in urma.

Buna ziua.In sfarsit au trecut cele 3sapt de la testarea pt hpv iar rezultatul este citez:"nedetectabil. Sau testat 37 de teste si nu a fost gasit nimic". Este ok? si as mai avea o mica intrebare : Stiu ca trebuie sa mearga si partenerul meu la un control dar ce fel de pastile se recomanda? Multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

testarea HPV indica astfel ca nu exista cele 37 de tulpini testate.