pot afla de cand am hiv

HIV SIDA

Postata de Alex_1982 cu 12 ani in urma.

as vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate sa aflu de cand am hiv-ul in organism

Raspunsuri (4)

cristii24

acum 12 ani

salutare ...ma numesc cristi...caut o partenea infecata cu virusul hiv...am 23 de ani si sunt din constanta...id-ul meu este marcocristi57...va astept ...papa ...

cristii24

acum 12 ani

salutare ...ma numesc cristi...caut o partenea infecata cu virusul hiv...am 23 de ani si sunt din constanta...id-ul meu este marcocristi57...va astept ...papa ...

mirela

acum 10 ani

cristii24 daca tot esti din c-ta de ce nu te bagi in seama de unde se ridica tratamentul?sunt multe fete

mirela

acum 10 ani

nu poti sa stii de cand este virusul in organism .poate fi de multi ani/poti sa stii doar daca ai facut sex neprotejat cu o pers infectata si sa faci un calcul ,asta daca ai avut si ceva simtome fara sa le dai atentie.