Pete rosii pe piept

HIV SIDA

Postata de MBenga cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Acum aproximativ 2 luni am avut un contact sexual neprotejat cu iubitul meu. In perioada urmatoare am avut o raceala usoara, fara febra, doar cu dureri in gat, tuse. De vreo 3 saptamani am sesizat ca imi tot apar si dispar niste iritatii pe piele. la inceput le-am observat pe maini deoreceaveam pete rosii in zone izolate care ma mancau. Acum am sesizat ca dupa efort fizic mi se pateaza tot pieptul cu aceste pete rosii. Sunt acestea simptome specifice perioadei de seroconventie?

Raspunsuri (1)

Anonim22

acum un an

Hello! Mai esti pe-aici ? Sper ca ai descoperit de unde vin aceste pete rosii ale tale.. am exact acelasi simptome ca ale tale de 4 ani ... am facut ... teste hiv generatia 4 de vreo 5 ori ... am facut Hepatite A.B.C Negativ
Virus herpetic 2 Negativ Virusuri Herpetice 6/7/8 toate negative.
HTLV 1 si 2 Negativ Cytomegalovirus Negativ. Epstein-Barr-Virus negativ.

Ai descoperit pana la urma ce ai ? Am actual acelasi simptome pe care le-ai avut tu.
Sper ca te-ai vindecat...astept raspuns de la tine!