Oboseala este cumva ca am Hiv?

HIV SIDA

Postata de Utilizator11566314607 cu 4 ani in urma.

Salut! Am făcut cu partenerul meu Sex anal fără prezervativ la un festival, am băut mult, am dansat și am dormit foarte puțin numai 4 ore în acele trei zile dar cu energie dar dintr-o dată am dormit de la 4 dimineața și m-am trezit la vreo 11 am mâncat dar dintr-o dată mă simțeam obosit și durere musculară este cumva că am Hiv? Și când trebuie să fac acest test Hiv?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua. Pentru a primi un raspuns adecvat, va rugam sa dicutati cu medicul dvs de familie.